diary

I still haven't found, what I'm looking for.

21. února 2011 v 12:49 | Hannie
Už ani nemusím zdravit. Ale je to slušnost, takže ahoj. Tak jsem se zamyslela nad Českou republikou a módě. Česká republika je v módě hodně pozadu. Všichni nosí úzké džíny zastrčené v kozačkách, ale přitom se to už nikde nenosí. Jen my to jak labilové nosíme. Potom se člověk divý, že se nám Adéla Banášová směje. Jo, no.

Je tu hrozně málo lidí, kteří mají "čuch" pro styl. Většinou je to ve větších městech jako je Praha, apod. V malých městech a vesnicích se najde hrozně málo takových, kteří si vezmou to, co se jim líbí. Bojí se, že na ně ostatní budou divně koukat a nebo je rovnou odkopnou od sebe. Ale to je chyba. Proč se jen kochat nad tím, co vidíme na obrázkách z lookbooku a nekoupit si taky něco takového ? Prostě jen vykročit z toho hloučku. Noa co, že se nám budou smát, co to máme na sobě, a tak. Já bych se jen pousmála a řekla, jsi blbej. A tím bych skončila. Nemá cenu se zabývat lidmi, kteří se nám smějí proto, co nosíme.

Já sem se konečně probudila a řekla jsem si "A dost !" Budu si nosit co chci, ať budou sebevíc koukat, stejně to ze sebe nesundám. Určitě narazím i na to, že mi někdo řekne, že vypadám jako děvka. - Další velké pousmátí nad tímto člověkem, co nemá cit pro styl. Mojím zatím nejoblíbenějším obchodem se stala Bershka. Potom jsou takové ty méně oblíbené jako TOPSHOP a nejlepší punčochy, legíny a ostatní vintage věci v Calzedonii.

30 Second To Mars

21. února 2011 v 11:19 | Hannie
Ahoj. Sakra, 23. června budou na Praze 4 - Výstavište 30 STM. Moje kamarádka na ně jede, má lístky k pódiu ! Mamka říkala, že bych mohla jet taky, ale ještě uvidím ! Hlavně v březnu se budou lístky zdražovat na 1 300 - 1 600,- A teď stojí 790,-. Docela krutý, no. Ale teď nemám šanci sehnat lístky k pódiu, protože propadávaj až večer a to tam milion lidí mačká F5 ! A když už náhodou jsem lístek měla, tak co se nestalo ! - SÍŤ JE PŘETÍŽENÁ ! Pane bože, já byla naštvaná !

No, nic. Jinak jsem ráda, že se vám tady asi líbí. Jen by to chtělo nahnat sem víc lidí, jako oni lidi jsou, ale nejsou komentáře. A já mám nejradši komentáře. Nejde mi o návštěvnost, ale o to, abych viděla, že tady pro někoho sem, ne pro nějakej blbej klik, ale pro nějaký lidi, co si články čtou.

Dneska bych mohla doplnit nějaké rubriky. Mamka šla na schůzi v práci, takže jsme na chvíli doma sama. Musím tady poklidit a pořádně se oblíknout. Ne, že by tady byla zima, ale nechci být ještě víc nemocná. Jinak poslouchám nějakou neznámou písničku, nemá tam název. Ale je úžasná. Jdu zjistit její název ! :D Tak ahoj. + pořád se můžete ptát na jakékoliv otázky, tady.

Jo, ještě mě napadla jedna věc ! Kdyby jste do doposud nevěděli, tak zase na úvodní stránku mojeho blogu se dostanete, kliknutím na ten obrázek, co je v menu. ;) Tak ahoj.


Good night, sweetie.

20. února 2011 v 23:09 | Hannie
Jo, dobrý. Jdu spát. Je mi blbě a zítra jdu na kontrolu. Tak uvidíme jak to se mnou dopadne. Ha. Těšim se. Ne, kecám. Bojim se, protože nesnášim jehly a budou mi zase odebírat krev. Zítra se tady asi zastavím, asi. Přeju všem krásnou, dobrou noc a sladký sny. )

Life is like Facebook. People will like your problems & comment, but no one will solve them, because everyone is busy updating theirs.

20. února 2011 v 22:49 | Hannie
Hi. Jak jsem řekla, že příjdu večer - tak jsem tu. Projíždím Tumblr a narazila jsem na úžasnej profil jednoho kluka. Nemá vůbec hezký obrázky, ale má tam nádherný songy. Tak jsem si ho uložila do oblíbených a budu je poslouchat asi každý den, protože jich tam má kolem padesáti, takže to bude docela hezký. Zatim samý nádherný písničky. Teď tam hraje The Beach Boys - Wouldn't It Be Nice ? Hezká, stará písnička.

Chtěla jsem ze zvyku napsat, že se kouknu k affs. Ale jelikož žádné nemám, takže jsem bez obtíží. Ha, ha. Koukala jsem na tu Superstár. To bylo něco. Asi tak čtyři lidi tam zpívali hezky. A hlavně mě překvapilo jak je Tina hrozně hodná. Chtělo se mi až brečet, jak tam bylo to s tím klukem. Kdo se koukal, tak ví. Kdo se nekoukal, ať si to pokud chce pustí na Nova.cz .

Jé, už mi hraje Avril Lavigne - What the hell. To je nádherná písnička. Dneska mi NĚKDO, napsal, že mu ta písnička připomíná mě a jeho, protože mě taky furt musí nahánět. :) To bylo roztomilý. Achjo.    ....   Jinak ve Střepinách byla reportáž o sebevraždách a ve všem měli pravdu. Mně něco příjde hrozně frustrujícího a mám z toho deprese, ale jakmile to řeknu někomu jinému z mojich vrstevníků, někomu staršímu, či rodičovi - jen nad tím mávnou rukou a řeknou - co to máš za starosti ? Jdi se radši učit. A hle, jaký to má důsledky, jo, jo. ;)

No, nic. Už fakt nevim, co psát. Hrozně ráda bych jela do Bershky, ale jsem nemocná, takže to nejde. Navíc nejbližší je až v Praze. V Nise vůbec není, to mě poser. Achjo. Nevím, jak bych to zakončila. Možná, la, la, la, lalalalalala, la. Tak ahoj.

A dream is a wish your heart makes.

20. února 2011 v 20:20 | Hannie
Hello. Rozhodla jsem se zrušit blog a zase ho obnovit. Jo, už se stalo. Proto tady nic není. Momentálně nevim, co sem budu přidávat. Asi se budu snažit, aby to tady bylo něco jako na Tumblr, nebo tak. Už mě klasickej blog.cz nudí a grafický blogy taky. Takže se budu snažit, aby to bylo něco, co tady ještě není, i když je jasný, že se mi to nepovede.

Design je jednoduchej, splácala jsem ho hned. Jen jsem se trochu rvala s tím horním boxem, ale jinak v pořádku.  ...  Mohla bych si vám taky postěžovat, že jsem nemocná a už mě to řádně štve. Pořád kašlu, smrkám, teploty lítaj a hlavně nechápu, proč zrovna já, takovej anděl. Jsem chytla to čemu se říká migréna. Hnus. Doopravdy mě to štve.

Mimochodem, líbí se vám vůbec tenhle design ? Já jen, aby tu vůbec pro někoho byl. Nemělo by cenu ho tady mít, když se vám nelíbí. Ale já prostě grafickej nechci, tak se vás ptám. Jo. + zavedla jsem rubriku, ve které se mně můžete ptát na co chcete, tak dyžtak všechno co máte nasrdíčku házejte sem. Když se zamyslíte nad přezdívkou tak správně, změnila jsem přezdívku. Miluju kosmetiku Estée Lauder, jedna z mála kosmetik, která se vyplatí, i když je tak drahá. Proto radši kupujeme s mamkou rovnou celý kufr, než to kupovat po jednom. Ha.

Teď si jdu udělat kakao, a pak se tady zase stavím. .. Počítám, že se tady zase objevím pozdě večer, protože jsem zjistila, že dávají Superstar. To bude zase pakárna. Tak ahoj. ;)

 
 

Reklama