Life is like Facebook. People will like your problems & comment, but no one will solve them, because everyone is busy updating theirs.

20. února 2011 v 22:49 | Hannie |  diary
Hi. Jak jsem řekla, že příjdu večer - tak jsem tu. Projíždím Tumblr a narazila jsem na úžasnej profil jednoho kluka. Nemá vůbec hezký obrázky, ale má tam nádherný songy. Tak jsem si ho uložila do oblíbených a budu je poslouchat asi každý den, protože jich tam má kolem padesáti, takže to bude docela hezký. Zatim samý nádherný písničky. Teď tam hraje The Beach Boys - Wouldn't It Be Nice ? Hezká, stará písnička.

Chtěla jsem ze zvyku napsat, že se kouknu k affs. Ale jelikož žádné nemám, takže jsem bez obtíží. Ha, ha. Koukala jsem na tu Superstár. To bylo něco. Asi tak čtyři lidi tam zpívali hezky. A hlavně mě překvapilo jak je Tina hrozně hodná. Chtělo se mi až brečet, jak tam bylo to s tím klukem. Kdo se koukal, tak ví. Kdo se nekoukal, ať si to pokud chce pustí na Nova.cz .

Jé, už mi hraje Avril Lavigne - What the hell. To je nádherná písnička. Dneska mi NĚKDO, napsal, že mu ta písnička připomíná mě a jeho, protože mě taky furt musí nahánět. :) To bylo roztomilý. Achjo.    ....   Jinak ve Střepinách byla reportáž o sebevraždách a ve všem měli pravdu. Mně něco příjde hrozně frustrujícího a mám z toho deprese, ale jakmile to řeknu někomu jinému z mojich vrstevníků, někomu staršímu, či rodičovi - jen nad tím mávnou rukou a řeknou - co to máš za starosti ? Jdi se radši učit. A hle, jaký to má důsledky, jo, jo. ;)

No, nic. Už fakt nevim, co psát. Hrozně ráda bych jela do Bershky, ale jsem nemocná, takže to nejde. Navíc nejbližší je až v Praze. V Nise vůbec není, to mě poser. Achjo. Nevím, jak bych to zakončila. Možná, la, la, la, lalalalalala, la. Tak ahoj.

 


Komentáře

1 Ela Ela | Web | 21. února 2011 v 11:22 | Reagovat

Taky jsem koukala, byla sem z toho vyjevena jak tele na novy vrata.
kazdopadne ten American s kytarou byl skvelej, takovy žabec (15) a jak mu to ladí!
mimochodem děkuji za pochvalu malby

2 s1dLinka s1dLinka | 21. února 2011 v 14:19 | Reagovat

to je kWáááásnýýý Moc:-* Jsi nejlěpšííííí:*♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama